Instrukcja korzystania z Biuletynu Informacji Publicznej Biblioteki Publicznej
Gminy Pomiechówek

Podstawa prawna

Zasady publikacji informacji w BIP regulują:

Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej
(Dz. U. z 2001 r. nr 112, poz. 1198 z późn. zm.)
Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej
Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 11 października 2005 r. w sprawie minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

Nawigacja i wyszukiwanie informacji 

Poruszanie się po stronie Biuletynu Informacji Publicznej Biblioteki Publicznej Gminy Pomiechówek umożliwia menu podmiotowe i przedmiotowe umieszczone w lewym panelu strony.  Aby wyświetlić treść informacji publicznej należy kliknąć odpowiednią nazwę działu w menu.

"Mapa serwisu" (znajdująca się w górnej części strony) umożliwia bezpośredni dostęp do wszystkich stron i podstron Biuletynu.

Po prawej stronie ekranu znajduje się metryczka z informacjami o dacie utworzenia i autorze dokumentu, dacie publikacji i osobie publikującej, liczbie odsłon dokumentu, a także odnośnik do funkcji wydruku strony oraz do historii publikacji. Odsłony liczone są od pierwszej wersji dokumentu. 

Aby wyszukać informację w Biuletynie, należy w okienko wyszukiwarki, które znajduje się w prawym górnym rogu ekranu, wpisać odpowiednią frazę i kliknąć przycisk z symbolem strzałki lub nacisnąć klawisz "enter". System umożliwia przeszukiwanie aktualnych dokumentów oraz opcjonalnie dokumentów archiwalnych.

InformacjeInformacje:

Liczba wyświetleń: 796

Utworzono dnia: 20.03.2014

Dokument wprowadził:
Ewa Mróz

Dokument opublikował:
Administrator główny

Drukuj dokument

Historia publikacjiHistoria publikacji:

30.03.2014, Administrator główny:

Edycja zakładki Jak korzystać z BIP

28.03.2014, Administrator główny:

Edycja zakładki Jak korzystać z BIP